Herşeyi daha güzel yaşamak için…

1993 yılından beri yolunda emin adımlarla ilerleyen Merttaş Mobilya, sürekli gelişen yapısı, son trend ürünleri ve uzun ömürlü mobilyalarıyla Ege Bölgesinde mobilyacılığın ilk adresi…

Yeni sezon ürünlerinde trend desenlere ağırlık veren firmamız, genç – yaşlı tüm halkımızın kaliteli mobilya ihtiyacını karşılıyor. 1993 yılında iki kişiyle 150 m2lik alanda, ayda 8 takım yatak odası üreterek imalatına başlayan firmamızın yoğun ilgiyle karşılanan mobilyaları, daha sonra ki zamanlarda siparişlerin önünü açarak firmanın büyümesine ön ayak olmuştur.

3 sene gibi kısa bir sürede aylık üretim adedini 300 takıma çıkaran firmamız, istihdam ve Ar-Ge’sini de günün ihtiyaçlarına göre artırarak büyüme potansiyelini ileriye taşımıştır.

2002 senesinde artı binalarla modüler sektöründe de deneme üretimlerine başlayan Merttaş Mobilya’nın gelişim sürecinde dönüm noktası 2010’lu yıllar olmuştur. 2010 senesin-den itibaren yaklaşık 3.500 m2 kapalı alanda üretimine devam eden firmamız, günümüzde tüketici ihtiyaçlarında öne çıkan sağlık ve uzun ömür gibi kriterlerle yatırım yapar hale gelme-si de ürün ve pazar çeşitliliğine olumlu katkı sağlamıştır.

Avrupa standartlarında ürettiğimiz kaliteli mobilyaları en uygun fiyatla müşterileriyle buluşturan Merttaş Mobilya, sahip olduğu istihdam kalitesi ve son teknoloji makine parkuru ile tüketicilere güven veriyor. Yaşam alanına estetik çözümler sunan firmanın başarısı , müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışına dayanıyor. Firma yurtiçi ve yurtdışı pazarındaki etkinliği yıldan yıla artarak devam ediyor.

Merttaş Mobilya ihracat hacmiyle ülkemiz ekonomisine de katkı sunuyor. Gerek yurtdışı bayilerinde, gerek fuarlarda yabancı müşterilerin Merttaş’a gösterdiği ilgi, ülkemiz mobilyacılığının prestijine olumlu katkı sağlıyor.
Sadece uzun ömürlü ve kaliteli ürünler üreterek sektörde kendini kabul ettiren bir marka olan Merttaş Mobilya, ticaret yaptığı pazarlarda da son tüketicinin birinci adresi olmuş durumda.

2017 yılında kurduğu Tonno markası ile modüler mobilya piyasasına yeni bir anlayış ve çizgi katarak sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Çünkü Merttaş Mobilya, tüketiciye güven sunuyor…