Hikayemiz

1993 yılından beri yolunda emin adımlarla ilerleyen Merttaş Mobilya, sürekli gelişen yapısı, son trend ürünleri ve uzun ömürlü mobilyalarıyla Ege Bölgesinde mobilyacılığın ilk adresi…

Nasıl Başladık

Yeni sezon ürünlerinde trend desenlere ağırlık veren firmamız, genç – yaşlı tüm halkımızın kaliteli mobilya ihtiyacını karşılıyor.

1993 yılında iki kişiyle 150 m2lik alanda, ayda 8 takım yatak odası üreterek imalatına başlayan firmamızın yoğun ilgiyle karşılanan mobilyaları, daha sonra ki zamanlarda siparişlerin önünü açarak firmanın büyümesine ön ayak olmuştur.  

3 sene gibi kısa bir sürede aylık üretim adedini 300 takıma çıkaran firmamız, istihdam ve Ar-Ge’sini de günün ihtiyaçlarına göre artırarak büyüme potansiyelini ileriye taşımıştır.

2002 senesinde artı binalarla modüler mobilya sektöründen de deneme üretimlerine başlayan Merttaş Mobilya’nın gelişim sürecinde dönüm noktası 2020 yılı olmuştur. 2020 senesinden itibaren yaklaşık 12.500m2 kapalı alanda üretime devam eden firmamız, günümüzde tüketici ihtiyaçlarında öne çıkan sağlık ve uzun ömür gibi kriterlere yatırım yapar hale gelmesi de ürün ve pazar çeşitliliğine olum katkı sağlamıştır.

AB Standartlarında Üretim

Avrupa standartlarında ürettiğimiz kaliteli mobilyaları en uyun fiyatla müşterileriyle buluşturan Merttaş Mobilya, sahip olduğu istihdam kalitesi ve son teknoloji makine parkuru ile tüketicilerine güven vermektedir. Yaşam alnına estetik çözümler sunan firma başarısı, müşteri memnuniyeti ilke edinen kurumsal anlayışa dayanmaktadır. 

Merttaş Mobilya ihracat hacmiyle ülkemiz ekonomisine de katkı sunmaktadır. Gerek yurtdışı bayilerinde gerek fuarlarda yabancı müşterilerinin Merttaş’a gösterdiği ilgi ülkemiz mobilyacılığının prestijine olum katkı sağlıyor.

Search merttasmobilya.com